Hizmetlerimiz

Planlama,
Konsept ve İçerik Geliştirme,
Mekân Tasarımı,
İletişim,
Sergi ve Deneyim Tasarımı,
Grafik tasarım,
Tamamlayıcı Unsurlar,
Üretim,
Kurulum.

Kurum

Dünya Etnospor Konfederasyonu

4. Etnospor Kültür Festivali/Yeşilköy Atatürk Havalimanı

Bünyesindeki üye ülkeler ile beraber, geleneksel sporların ve oyunların tanıtılması, yaygınlaşması ve profesyonelleşmesi için çalışan Dünya Etnospor Konfederasyonu Geleneksel sporları kültürel bir miras olarak görüp bu sporlar ve oyunlar aracılığıyla medeniyetin değerlerini korumayı amaçlamaktadır. Geleneksel sporlarımızın ve oyunlarımızın tarihin eski ve tozlu sayfalarında kalmadığı, asırlar boyunca icra edilmesi ile bizim içimizden söküp atamayacağımız kültürel kodlarımız haline geldiği inancından hareketle yıllardır ulusal ve uluslararası arenada çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Bu etkinliklerin en önemlisi ise kuşkusuz her yıl İstanbul’da düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’dir. Etnospor Kültür Festivali, geleneksel sporlar ve oyunlarımız ile kültür ve medeniyetimizin somut ve soyut öğelerinin sergilendiği ve katılımcılar ile beraber icra edildiği uluslararası bir etkinliktir.
“Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın” sloganıyla 3-6 Ekim 2019 yılında Atatürk Havalimanı’nda 4’üncüsü düzenlenen Etnospor Kültür Festivali’nin, zenginleştirilmiş içeriği ve uluslararası misafir ve katılımcıları ile beraber coşkuyla karşılanmıştır.

Pilavdan Dönenin Kaşığı Kırılsın

Geleneksel sporlarımızın ve oyunlarımızın tarihin eski ve tozlu sayfalarında kalmadığı, asırlar boyunca icra edilmesi…

Share this...
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. No:100/2-Beyoğlu/İstanbul