Hizmetlerimiz

Planlama,
Konsept ve İçerik Geliştirme,
Grafik Tasarım,
Katalog Tasarımı,
Üretim.

Kurum

Dünya Etnospor Konfederasyonu

3. ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ FOTOĞRAF KATALOĞU

Türkiye’de geleneksel spor ve oyunların kitleselleşmesine büyük katkıda bulunan Etnospor Kültür Festivali, konfederasyonun bu yöndeki hedefini gün geçtikçe büyütmektedir. Ziyaretçi katılımı açısından dünyada bu alanda en çok ilgi gören etkinler arasında yer alması da bunun nişanelerinden biridir. 2016 yılından beri İstanbul’da düzenlenen bu etkinlikte 11 farklı etnospor dalında yarışmalar düzenlenmekte; çocuk oyunları, geleneksel sanat atölyeleri, dünyaca ünlü mutfaklardan lezzetler ve konserler etkinliğe bir şölen havası katmaktadır.

Görsel açıdan da oldukça etkileyici anlara sahne olan festival ilk yılından itibaren fotoğraf meraklılarının da ilgi odağı haline gelmiştir. Sergide yer alan eserler “marifet iltifata tabidir” sözünden hareketle, bu büyük ilginin profesyonel bir ekip tarafından değerlendirilmesinin neticesidir.

6 ayrı tema üzerinden 502 kişinin toplam 5516 fotoğraf ile katıldığı, 3. Etnospor Kültür Festivali Fotoğraf Yarışması’nın jüri tarafından çeşitli ödüllere layık görülen eserler 11-30 Eylül 2018 tarihleri arasında Taksim Meydanı’nda ziyaretçiyle buluşmuştur.

“Ben Bu Cihana Sığmazam…”

Görsel açıdan da oldukça etkileyici anlara sahne olan festival ilk yılından itibaren fotoğraf meraklılarının da ilgi odağı haline gelmiştir

Share this...
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. No:100/2-Beyoğlu/İstanbul