Hizmetlerimiz

Planlama,
Konsept ve İçerik Geliştirme,
Grafik Tasarım,
Katalog Tasarımı,
Üretim.

Kurum

Dünya Etnospor Konfederasyonu

2. ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ FOTOĞRAF KATALOĞU

Festivalin daha ilk senesinde gördüğü büyük ilgi; geleneksel spor ve oyunların muhafazası, nesilden nesle aktarılması ve hak ettiği yeri bulması için faaliyet gösteren Dünya Etnospor Konfederasyonu’nun ne kadar isabetli bir yolda olduğunu da gösterdi. Bu doğrultuda bir sonraki hedef, bu ilgiyi diri tutmak, bu heyecanı daim kılmak ve bu coşkuyu her anlamda daha geniş bir alana yaymak oldu.

Festivalin yeniliklerinden birisi de bir şölen havasında geçen etkinliğin zengin görsel malzemesini değerlendirmek adına bir yarışma düzenlemek oldu. Bu maksatla Dünya Etnospor Federasyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Fotoğraf Yarışması, 6 kategoride yapıldı. Jüri heyetinin ön incelemesi sonucunda 340 katılımcının 3698 fotoğrafı değerlendirmeye alındı.

8-30 Kasım 2017 tarihleri arasında Taksim Gezi Parkı ile Taksim Metrosu’ndaki sergileme alanlarında yer verilen ödüllü eserler sahiplerini bulurken bu unutulmaz kareler de katalogda yer aldı.

Görsel şölen…

Festivalin yeniliklerinden birisi de bir şölen havasında geçen etkinliğin zengin görsel malzemesini değerlendirmek adına bir yarışma düzenlemek

Share this...
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Evliya Çelebi Mah. Meşrutiyet Cad. No:100/2-Beyoğlu/İstanbul